Ofertă Aniversară BMW APAN Motors
BMW 525d xDrive
Preţ de listă: 67.266,00 € *
Avantaj client: 16.144,00 € *
Preţ special: 51.122,00 €
* Preţurile afişate conţin TVA.
Cod -( 2644 )-

BMW - APAN Motors

Sos. Dig Galati- Braila

Showroom si Service BMW Autorizat

DN 22B, km 4, Dig Braila- Galati

Telefon/Fax:  0339 401 888

 0746 999 111

 0741 999 333

Website: www.bmw-apan.ro

Email: bmw@apan.ro

Program:

Luni-Vineri: 08.30 - 18.00

Sambata: 08.30 - 14.00


..................................................................................................................................................................................................................................................

Departament
Vanzari

Service
Mecanica

Service
Caroserie

Ciprian Mariniuc

Consilier Vanzari Iasi

Tel.: 0751 091 192
ciprian.mariniuc@apan.ro

Daniel Andreev

Consilier Vanzari

Tel.: 0745 101 446
daniel.andreev@apan.ro

Lorin Militaru

Consilier Service

Tel.: 0746 999 111
lorin.militaru@apan.ro

Claudiu Anghel

Consilier Service

Tel.: 0339 401 888
claudiu.anghel@apan.ro

Dan Ploesteanu

Consilier Vanzari

Tel.: 0753 313 732
dan.ploesteanu@apan.ro

Catalin Mariescu

Consilier Masini Rulate

Tel.: 0751 084 286
catalin.mariescu@apan.ro

Ionel Iordache

Consilier Masini Rulate

Tel.: 0751 050 072
ionel.iordache@apan.ro

Giorgiu Bordeeanu

Responsabil Caroserie

Tel.: 0339 401 888
caroserie.bmw@apan.ro

Alina Istudor

Receptioner Showroom

Tel.: 0339 401 888
secretariat.bmw@apan.ro

Corina Peios

Consilier Vanzari

Tel.: 0751 084 424
corina.peios@apan.ro

Valentin Tudor

Consilier Service

Tel.: 0753 313 736
valentin.tudor@apan.ro

Sorin Dobrota

Manager Service

Tel.: 0339 401 888
sorin.dobrota@apan.ro

Stefan Podaru

Manager Executiv

Tel.: 0742 168 296
stefan.podaru@apan.ro

Ionut Nicolau

Manager Marketing

Tel.: 0751 091 191
ionut.nicolau@apan.ro

Mirela Marin

Manager Piese Schimb

Tel.: 0741 099 186
mirela.marin@apan.ro

..................................................................................................................................................................................................................................................